Ekocytran-2

Produkt przeznaczony do usuwania osadów kamienia wodnego i kotłowego z urządzeń i z instalacji wodnych m.in. w branży ciepłowniczej, wodociągowej, z aparatów i urządzeń występujących w zakładach przemysłu spożywczego. Dopuszczony do stosowania w urządzeniach mających bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi i w instalacjach wody pitnej.

Opis produktu

EKOCYTRAN-2 to skuteczny koncentrat koncentrat do usuwania osadów wapniowo-magnezowych (kamienia wodnego i kotłowego) sporządzony na bazie związków organicznych z dodatkiem inhibitorów korozji. Użycie preparatu nie wymaga demontażu grzejników, rozkryzowania instalacji. Może być stosowany w urządzeniach i instalacjach wykonanych ze stali, żeliwa, miedzi i jej stopów, aluminium. Może być stosowany w okresie grzewczym. Produkt jest łatwo biodegradowalny. Zużyty roztwór roboczy nie powoduje skażenia substancjami toksycznymi gleby i ścieków. Preparat jest bezpieczny dla personelu płuczącego.

Opakowanie

  • pojemniki polietylenowe o pojemności 1l, 5l, 10l, 20l.

Atesty

  • atest PZH
  • skuteczność usuwania osadów powstałych w instalacjach wodnych została potwierdzona przez liczne badania i ekspertyzy przeprowadzone przez Centrum Badań i Ekspertyz Towaroznawczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Instytut Chemii i Elektrochemii Technicznej Politechniki Poznańskiej.

Ekocytran 2 a